رابطه تلویزیون با سینما خوب می‌شود؟

رابطه تلویزیون با سینما خوب می‌شود؟
از میانه دهه هفتاد به بعد تلویزیون بارها از پخش تیزر فیلم‌های سینمایی خودداری یا قواعد سختگیرانه‌ای وضع کرده و در این مدت بسیاری از سینماگران به رفتار تبعیض آمیز صداوسیما با فیلم‌های سینمایی اعتراض کرده‌اند.

از میانه دهه هفتاد به بعد تلویزیون بارها از پخش تیزر فیلم‌های سینمایی خودداری یا قواعد سختگیرانه‌ای وضع کرده و در این مدت بسیاری از سینماگران به رفتار تبعیض آمیز صداوسیما با فیلم‌های سینمایی اعتراض کرده‌اند. اما امروز علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران، در مصاحبه‌ای از توافق بین اهالی سینما با مدیران صداوسیما برای پخش تیزرهای تبلیغاتی فیلم‌ها از تلویزیون خبر داد.

علی سرتیپی رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران درباره جلسه‌ای که در خانه سینما درباره تیزرهای تلویزیونی برگزار شد، به فارس گفت: «چند روز پیش  به دعوت خانه سینما جلسه‌ای با حضور نمایندگانی از صنف تهیه‌کنندگان و پخش‌کنندگان سینما و آقایان عباس مهدوی‌فر(مدیرکل بازرگانی صدا‌وسیما) و مهدی یادگاری (مسئول تامین برنامه‌های صداوسیما) برگزار شد.»

به گفته او در این جلسه توافق خوبی بین اهالی سینما و تلویزیون صورت گرفت و قرار شد سینما و تلویزیون بیشتر تعامل کنند.

رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران درباره محتوای این جلسه توضیح داد: «توافقاتی درباره ساخت تیزرهای تلویزیونی و پخش بیشتر آنها از تلویزیون صورت گرفت و قرار شد در جهت ساخت تیزرهای با کیفیت تلویزیونی صندوقی ایجاد شود.

۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۶
تعداد بازدید : ۶۲۸

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید